Güven Oluk
HİZMETLER
Çatı Güvercinlik
Çatı Güvercinlik Çatı katınızdan vazgeçmenize artık gerek kalmadı. Güzel bir çatı güvercinlik ile çatı katınızda maksimum seviyede alan kullanabilirsiniz.
 
tümü »
 
Oluk
Oluk Güven Oluk olarak sektöründe lideri olduğumuz oluklarda, her türden malzeme ve renkte olukları istediğiniz türden binalara monte ediyor ve sıfır sorun sözü veriyoruz.
 
tümü »
 
 
Yağmur İniş Borusu
Yağmur İniş Borusu Yağmurlu günlerde evlerinizin, iş yerlerinizin önü artık su birikintisi olmayacak. Güven Oluk yağmur iniş boruları ile akan suları istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz.
 
tümü »
 
Dirsek
Dirsek Güven Oluk güvencesiyle dirsekler sorunlu bir parça olmaktan çıkıyor. Dirsekleriniz de paslanma, tıkanma, yamulma vs. gibi dış etkenlerden gelen sorunlarla kaşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz.
 
tümü »
 
 
Gizli Dere
Gizli Dere Gizli dere oluklar ile evinizin, şirketinizin dış görünümlerindeki kirliliği kaldırıyoruz. Artık daha hoş ve göze çarpmayan bir oluk sistemi olan gizli dere sistemini kullanıyoruz.
 
tümü »
 
Baca Şapkası
Baca Şapkası Baca şapkaları sayesinde çıkan duman daha düzgün ve düzenli bir şekilde dışarı nüfuz ediyor. Rüzgarın ters yönden esmesi halinde dumanın tekrar içeri girmesini engelleyerek zehirlenme riskini en aza indirir.
 
tümü »
 
 
Rüzgar Gülü
Rüzgar Gülü Rüzgarlı havalarda bacaların geri tepmesini önleyerek soba zehirlenmelerini ve her yıl badana ve boya masraflarından kurtarır.
 
tümü »
 
Baca Aspiratörü
Baca Aspiratörü Aspiratör emme fanlarının diğer adıdır. Ortamda bulunan kötü havayı emerek dışarı atar. Havada bulunan duman, is, koku gibi kötü gazları emer ve dışarı atar.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB